Matrace, lamelové rošty, postele... zboží skladem. - matrace-rosty-postele.cz
  • Matrace do postele

VÝROBA ATYPICKÉHO ROZMĚRU MATRACE

Datum přidání 30.05 2012

Na zakázku Vám vyrobíme matraci v rozměru, který potřebujete.  Celý článek »

MATRACE ROMANTIKA 1+1 ZDARMA

Datum přidání 06.01 2012

Zvětšit obrázekVyužijte této skvělé akce, kdy při nákupu 1ks matrace Romantika dostanete 2. matraci zdarma a navíc ke každé matraci dostanete také polštářek z visco pěny. Matrace ROMANTIKA 1+1 ZDARMA je kvalitní matrace se skvělými ortopedickými vlastnostmi, spánek na matraci napomáhá k celkové relaxaci těla. Matrace je vysoká 20 cm a její nosnost je 150kg. Akce matrace ROMANTIKA 1+1 ZDARMA + 2x polštářek z visco pěny platí do odvolání.  Celý článek »

Matrace do postele 1+1 zdarma Start

Datum přidání 05.12 2011

Zvětšit obrázekMatrace do postele 1+1 ZDARMA Start je kvalitní matrace vysoká 15 cm, se dvěmi stranami tuhosti a snímatelným potahem pratelným v pračce. Při nákupu jedné matrace dostanete druhou zdarma, takže za skvělou cenu 4 995,- Kč dostanete 2 kvalitní matrace Start. Matrace 1+1 zdarma Start dodáváme do 10 pracovních dnů. Doprava je zdarma. Využijte této akční nabídky a kupte matraci Start, druhou matraci máte ZDARMA.  Celý článek »

Matrace do postele HYGIENICA

Datum přidání 09.03 2011

Zvětšit obrázekMatrace do postele HYGIENICA 400, HYGIENICA 600 a HYGIENICA 800 rozšířily minulý týden naši nabídku matrací. Jedná se o luxusní bultexové matrace, které jsou svým zpracováním a vými vlastnostmi na našem trhu ojedinělé. Matrace do postele HYGIENICA jsou určeny pro ty nejnáročnější kupující.  Celý článek »

Jak vybrat správné matrace do postele

Datum přidání 02.03 2011

Zvětšit obrázekNespí se Vám již nějakou dobu dobře? Cítíte se ráno po probuzení jako zpráskaný pes? Možná za to může špatná postel s letitá matrace. Tělu totiž nestačí čalouněná válenda s péry nebo molitanový gauč. Mnohem větší radost bude mít z kvalitní postele, roštu a matrace. Pokud jste se rozhodli, že své spaní zlepšíte, narazili jste možná na problém, že nevíte, které matrace si vybrat. Na trhu existuje velký výběr matrací různých druhů a nezkušený zákazník často tápe a neví, která matrace je právě pro něj ta nejvhodnější. Právě pro Vás je určen tento článek, který nastiňuje základní kriteria pro výběr správné matrace do postele.  Celý článek »

Motorové rošty do postele BASIC 42+

Datum přidání 23.02 2011

Zvětšit obrázekMotorové rošty do postele jsou stále čím dál více oblíbené mezi širokou veřejností. Je to zapříčiněno touhou lidí po větším komfortu a pohodlí a také velmi příznivými cenami motorových roštů. Motorové rošty do postele lze v dnešní době koupit od 5 000,- Kč. Motorové rošty do postele BASIC 42+ jsou novinkou na našem e-shopu, ale díky své kvalitě a výhodné ceně se jistě brzy zařadí mezi nejprodávanější motorové rošty.   Celý článek »

Matrace do postele CALIPO MAXI + lůžkoviny Aloe Vera

Datum přidání 13.01 2011

Zvětšit obrázekDalší novinkou ledna 2011 je matrace do postele CALIPO MAXI. Matrace CALIPO MAXI navazuje na jednu z nejúspěšnějších matrací na trhu, matraci CALIPO. Matrace do postele CALIPO MAXI je vyrobena 3D Rainbow Technology – duhovou technologií, což je nová technologie výroby matrací. Matrace do postele CALIPO MAXI se jistě stane jednou z nejprodávanějších matrací tohoto roku.  Celý článek »

Matrace do postele SINGLE + lůžkoviny ZDARMA

Datum přidání 12.01 2011

Zvětšit obrázekDalší novinkou roku 2011 je matrace do postele SINGLE, ke které získáte zdarma ložní soupravu PREMIO. Při výrobě matrace do postele SINGLE je použita nová technologie 3D Rainbow technology neboli Duhová technologie, která je vhodná jak pro lidi, kteří mají problémy s páteří, i pro ty, kteří chtějí problémům zad předejít. Matrace do postele SINGLE je vhodná volba pro všechny aktivní lidi.  Celý článek »

Matrace do postele MAXI KINGS – novinka roku 2011

Datum přidání 11.01 2011

Zvětšit obrázekMatrace do postele MAXI KINGS je novinka roku 2011. Při nákupu matrace do postele MAXI KINGS dostanete zdarma ortopedický polštářek. Matrace do postele MAXI KINGS využívá nové 3D Rainbow Technology neboli duhové technologie. Tato technologie přináší revoluční řešení pro vysoký komfort zdravého spánku. Matrace do postele MAXI KINGS přináší atraktivní design, nové technologie, komfortní spánek a skvělý vizuální efekt.  Celý článek »

Matrace do postele AMBER STAR + přikrývka zdarma

Datum přidání 24.11 2010

Zvětšit obrázekPřed Vánoci jsme pro Vás připravili skvělou nabídku matrace do postele AMBER STAR, ke které získáte ZDARMA kvalitní přikrývku EVERY. Matrace AMBER STAR je kvalitní matrace do postele za skvělou cenu 5 490,- Kč. Tato akční nabídka je časově omezená. Neváhejte a využijte jedinečnou akci nákupu matrace do postele AMBER STAR z kvalitního materiálu BULTEX® a získejte zdarma kvalitní přikrývku, která může sloužit jako krásný dárek k Vánocům.  Celý článek »

Matrace do postele VARIO STAR + přikrývka zdarma

Datum přidání 06.11 2010

Zvětšit obrázekPřed Vánoci jsme pro Vás připravili skvělou nabídku matrace do postele VARIO STAR, ke které získáte ZDARMA navíc velmi kvalitní přikrývku. Matrace VARIO STAR je vysoce kvalitní matrace do postele za příznivou cenu 3 890,- Kč i včetně přikrývky. Tato akční nabídka je časově omezená. Neváhejte a využijte tuto jedinečnou akci nákupu matrace do postele VARIO STAR z kvalitního materiálu BULTEX® a získejte zdarma kvalitní přikrývku, která může sloužit jako krásný dárek k Vánocům.  Celý článek »

Matrace do postele Curem C2000 - SUPER AKCE

Datum přidání 14.09 2010

Zvětšit obrázekPrvní Vánoční akce je zde !!! Matrace do postele Curem C2000 se slevou 20 % + navíc ke každé matraci získáte zdarma anatomický polštář Curem v hodnotě min. 1 890,- Kč. Neváhejte a využijte výhodné akce na luxusní matrace do postele Curem C2000.   Celý článek »

Matrace do postele Visco Thermo novinka podzim 2010

Datum přidání 13.09 2010

Zvětšit obrázekMatrace do postele VISCO THERMO je sendvičová matrace z kvalitních materiálů vhodná pro všechny, kteří hledají komfortní matrace do postele za rozumnou cenu. Matraci tvoří dvě části. Na ložné ploše matrace je použita "líná pěna" (známa také jako VISCO/kosmická neboli paměťová pěna).  Celý článek »

Matrace do postele 1 + 1 ZDARMA – akce pokračuje

Datum přidání 10.09 2010

Zvětšit obrázekBěhem léta jsme pro Vás připravili akci Matrace do postele 1 + 1 ZDARMA. Vzhledem k velkému úspěchu této akce jsme se rozhodli nabídku prodeje matrace do postele 1 + 1 ZDARMA prodloužit. Využijte této výhodné nabídky nákupu matrace do postele 1 + 1 ZDARMA i během celého podzimu.  Celý článek »

Matrace do postele Visco Deluxe - novinka září 2010

Datum přidání 09.09 2010

Zvětšit obrázekLuxusní matrace do postele VISCO DELUXE je 22 cm vysoká matrace vyrobená z kvalitních přírodních materiálů s dvěmi stranami tuhosti. Tato sendvičová matrace do postele je vhodná pro všechny, pro které je zdravé a pohodlné spaní velmi důležité. Matrace do postele VISCO DELUXE je nyní prodávána s akční slevou 20 % + navíc ke každé matraci získáte ZDARMA ORTOPEDICKÝ POLŠTÁŘ Z VISCO PĚNY.  Celý článek »

Zdravotní matrace Bultex

Datum přidání 08.08 2010

Zvětšit obrázekBULTEX® je název nové pěny z které se vyrábějí komfortní zdravotní matrace. BULTEX® pěna je vyráběná zcela odlišným výrobním procesem než standardní polyuretanové nebo studené pěny a je chráněná světovým patentem.  Celý článek »

MATRACE CUREM

Datum přidání 06.09 2009

Zvětšit obrázekMatrace CUREM patří do kategorie vysoce kvalitních a pohodlných matrací na trhu. Doporučujeme.  Celý článek »

GELOVÉ MATRACE

Datum přidání 24.02 2009

Zvětšit obrázekGELOVÉ MATRACE patří k novince na našem trhu. Více se dočtete dále.  Celý článek »

  •  


Vyhledávání

Píšeme pro Vás

Novinky

21.02 2013

Od 1.2.2013 jsme rozšířili nabídku zboží. Dneska u nás naleznete velmi kvalitní matrace, lamelové rošty a postele. A dále jsme pro Vás připravili akční nabídky, slevy a časově omezené výprodeje. Další naší výhodou jsou obrovské skladové zásoby, takže expedice zboží u nás probíhá velmi rychle.

01.02 2012

Vážení zákazníci, od dnešního dne jsme změnili design našeho obchodu, doufáme, že se Vám líbí a zpříjemní Vám nakupování.
www.rosty.cz | MATRACE | MATRACE DO POSTELE | ZDRAVOTNÍ MATRACE | MOTOROVÉ ROŠTY | ROŠTY DO POSTELE | POSTELOVÉ ROŠTY | LAMELOVÉ ROŠTY | POSTELE | POSTELE S ÚLOŽNÝM PROSTOREM | POSTELE Z MASÍVU | DĚTSKÉ POSTELE | MATRACE DO POSTELE | ROŠTY | POSTELE | OVČÍ VLNA-MERINO | LŮŽKOVINY | POVLEČENÍ | KONTAKTY | VÝPRODEJ