Matrace, lamelové rošty, postele... zboží skladem. - matrace-rosty-postele.cz
Luxusní motorový rošt pro každého

Datum přidání 06.03 2013

Zvětšit obrázek

Motorový rošt SILVER 28 MOT - novinka 2013

V našem internetovém obchodě se snažíme využívat zpětnou vazbu od našich zákazníků. Na základě Vašich podnětů náš tým vyvinul luxusní motorový rošt SILVER 28 MOT.

Motorový rošt do postele SILVER 28 MOT není určen pouze pro lidi se zdravotním postižením, lidem dlouhodobě upoutaným na lůžko, kterým motorový rošt ulehčí pobyt v lůžku, ale je vhodný pro každého, kdo chce plnými doušky vychutnávat komfort dokonalého spaní a navíc pohodlně z postele sledovat televizi, pracovat v posteli s notebookem, číst si v posteli, luštit křížovky, nechat si přinést snídani do postele a tak dále. 

Nemocným lidem motorový rošt ulehčí pobyt v lůžku, zdravým lidem zvýší komfort pobytu v lůžku. 

Luxusní motorový rošt SILVER 28 MOT je vybaven moderním ovladačem s držákem, který si můžete zavěsit na postel. Je možné si k motorovému roštu pořídit i bezdrátový dálkový ovladač. Moderní ovladač má modré světýlko pro orientaci ve tmě a podsvětlená tlačítka, která se jednoduše mačkají. Stlačením tlačítka ovladače si plynule nastavíte polohu roštu, která Vám vyhovuje. Polohovat se dá samostatně oblast pod hlavou, samostatně lze polohovat rošt pod nohama, nastavení polohy roštu můžete volit i současně pod hlavou a pod nohama. Platí to jak pro polohování nahoru tak dolů. Ve chvíli, kdy přestanete mačkat tlačítko, v té poloze se motorový rošt zastaví a polohu drží.

Motorový rošt SILVER 28 MOT je vybaven novým systémem polohování, který umožňuje nadzvednutí kratší části pod hlavou a následně se plynule zvedají záda, až do polohy vsedě. Polohování lamel roštu v oblasti nohou má přirozený oblouk pod koleny, díky toho jsou nohy příjemně uvolněné.

Další novinkou u tohoto roštu jsou čtyři ramenní lamely se systémem FLEXDRIVE. Speciální konstrukce patek v ramenní oblasti zajišťuje výkyv lamel pro změkčení oblasti pod rameny, tento efekt výborného odpružení zdokonaluje pohodlí při spánku na boku.

V bederní oblasti je motorový lamelový rošt SILVER 28 MOT vybaven pěti zdvojenými lamelami, kterými si můžete nastavit pomocí posuvných jezdců vyšší nebo menší pružnost lamel – změkčení nebo zpevnění bederní oblasti motorového roštu.

Rám motorového roštu je pevný, je vyroben z vrstveného dřeva, které je potaženo carbonovou folií, která chrání rošt proti oděru. V rámu je 28 pružných lamel, ty jsou uloženy v kvalitních duo kaučukových pouzdrech. Pouzdra zajišťují bezhlučné pružení lamel během polohování roštu i během klidového režimu při spánku. Lamely jsou přes celou šířku roštu. Nově jsme v konstrukci roštu použili v horní a spodní části motorového roštu přídavné lišty. Kombinace lamel po celé šířce roštu a přídavných lišt zabraňuje deformaci okrajů matrace. Posílení stability a nosnosti roštu zvyšuje středový textilní popruh.

Motorový lamelový rošt SILVER 28 MOT je vhodný i pro alergiky. Povrch lamel a rámu roštu je potažen moderní šedou metal – optik folií. Na folii ulpívá méně prachu, snadno se utírá a udržuje v čistotě.

Příjemné polohování roštu zajišťuje bezúdržbový dvoumotor, který je uložen pod roštem v pouzdře. Motor je konstruován v duchu úspory energie, v době, kdy motorový rošt nepolohujete, dojde k automatickému odpojení motoru od přívodu elektrického proudu, motorový rošt nemá žádný odběr energie. Pro případ, že dojde k výpadku elektrického proudu a potřebujete vrátit rošt do polohy na spaní, je motorový rošt SILVER 28 MOT vybaven záložní 9V baterií, tato baterie umožní vrácení roštu do polohy, při které jste zvyklí spát.

Maximální doporučené zatížení motorového roštu je do 140 kg. Na tento rošt doporučujeme použít matrace do postele z pěnových a latexových materiálů

Další informace o motorovém roštu najdete v kategorii – Rošty do postele - Elektrické rošty – MOTOROVÝ ROŠT SILVER 28 MOT 

« zpět na seznam článků


Vyhledávání

Píšeme pro Vás

Novinky

21.02 2013

Od 1.2.2013 jsme rozšířili nabídku zboží. Dneska u nás naleznete velmi kvalitní matrace, lamelové rošty a postele. A dále jsme pro Vás připravili akční nabídky, slevy a časově omezené výprodeje. Další naší výhodou jsou obrovské skladové zásoby, takže expedice zboží u nás probíhá velmi rychle.

01.02 2012

Vážení zákazníci, od dnešního dne jsme změnili design našeho obchodu, doufáme, že se Vám líbí a zpříjemní Vám nakupování.
www.rosty.cz | MATRACE | MATRACE DO POSTELE | ZDRAVOTNÍ MATRACE | MOTOROVÉ ROŠTY | ROŠTY DO POSTELE | POSTELOVÉ ROŠTY | LAMELOVÉ ROŠTY | POSTELE | POSTELE S ÚLOŽNÝM PROSTOREM | POSTELE Z MASÍVU | DĚTSKÉ POSTELE | MATRACE DO POSTELE | ROŠTY | POSTELE | OVČÍ VLNA-MERINO | LŮŽKOVINY | POVLEČENÍ | KONTAKTY | VÝPRODEJ