ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO BETLER FANTASY S ÚLOŽNÝM PROSTOREM - matrace-rosty-postele.cz

ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO BETLER FANTASY S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Náš tip Akce

ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO BETLER FANTASY S ÚLOŽNÝM PROSTOREM - zvětšit obrázek

  • Výrobce: Betler
  • Kat. číslo: FANTASY
  • Záruční doba: 24 měsíců
  • Dodací lhůta: 42-56 den/dnů
Rozměr Dodání Cena
90x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 28 740 ,- Kč
ks
80x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 28 740 ,- Kč
ks
100x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 31 614 ,- Kč
ks
120x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 40 236 ,- Kč
ks
140x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 45 984 ,- Kč
ks

ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO BETLER FANTASY S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Jednoduše krásné jednolůžko

Čalouněné jednolůžko BETLER® Fantasy je moderní postel vhodná do každého pokoje. Vyšší bočnice postele a přirozeně zkosené čalouněné vysoké čelo postele umístěném až na zem, působí velmi hezky. Oblé čelo ocení především vášnivý a náruživý čtenář. Čalouněné čelo postele se vyrábí ručně, je mírně zkosené a esteticky čisté (bez proševu). Další podstatnou výhodou postele BETLER Fantasy je praktický úložný prostor pro lůžkoviny. Čalouněné jednolůžko je určené náročným zákazníkům, kteří hledají velmi pohodlnou a esteticky přitažlivou postel, kterou lze umístit snad do každého pokoje.

Jednolůžko je složené ze samostatného čalouněného boxu řady "BETLER® DESIGN" (ojedinělé řešení), vnitřek boxu je v šedém designovém provedení a osahuje pevné barevně vínové dno, které je použité ve standardu pouze u luxusních typů postelí s úložným prostorem a hlavní čalouněné čelo postele umístěné až na zem.

Jednolůžko zaujme novým inovativním konstrukčním řešením čalouněného boxu postele s praktickým a jednoduchým uložením samostatného lamelového roštu s přístupem do ÚP. Čalouněné jednolůžka BETLER® patří mezi průkopníky v oblasti technologie a designu čalouněných postelí.

Kvalitní postelový rošt zvyšuje pohodlí jednolůžka

K jednolůžku doporučujeme zvýhodněný kvalitní lamelový rošt nebo laťový rošt s přístupem do úložného prostoru postele (postel lze objednat i bez zvýhodněného roštu a z nabídky e-shopu si vybrat jiný rošt, my Vám následně postel upravíme pro Vámi vybraný rošt, ale mějte na mysli, že postel má vždy úložný prostor. Námi předvybraný rošt umožňuje jednoduchý přístup do úložného prostoru postele. Navíc doporučený lamelový rošt prodlužuje životnost Vámi použité matrace.

Předvybrané zvýhodněné rošty (zvýhodněná nabídka platí pouze pro rozměry 80x200 a 90x200 cm):
- Elastic 28 ÚP/H, lamelový rošt, výška cca 8 cm, doporučená nosnost 130 kg
- Elastic 28 ÚP/HN, lamelový rošt, výška cca 8 cm, doporučená nosnost 130 kg
- Dynamic 28 ÚP/HN/BOK, lamelový rošt, výška cca 7 cm, doporučená nosnost 130 kg
- SILVER 28 ÚP/BOK, lamelový rošt, výška cca 11 cm, doporučená nosnost 140 kg
- SILVER 28 ÚP/HN, lamelový rošt, výška cca 11 cm, doporučená nosnost 140 kg
- Elastic 42 ÚP/H, lamelový rošt, výška cca 8 cm, doporučená nosnost 140 kg
- Buk 17 ÚP, laťový rošt, výška cca 5 cm, doporučená nosnost 250 kg

Výška zvoleného postelového roštu ovlivňuje i velikost úložného prostoru, čím "vyšší" je rošt, tím "menší" je úložný prostor. Uložení roštu vždy upravujeme podle výšky vybraného roštu. Jakmile si zvolíte rošt, tak podle výšky roštu upravíme uložení roštu, tak aby matrace byla v posteli zapuštěna.

Matrace s dlouhou životností

K posteli nabízíme cenově zvýhodněné kvalitní matrace BETLER®. Zvýhodněná nabídka platí pouze pro rozměry 80x200 a 90x200 cm.

Individuální přístup k zákazníkovi je samozřejmostí

U jednolůžka Fantasy doporučujeme kovové nožky Spring (2 kusy), které jsou vysoké cca 13 cm. Výška nožek umožňuje udržovat hygienicky čisté prostředí pod postelí. U postele BETLER je samozřejmostí si vybrat i jiný typ nožiček z nabídky a svou postel si upravit dle vašich představ.

Čalounění postele si lze vybrat z kvalitní textilní kůže (koženka) vysoké kvality, tento materiál zajišťuje barevnou stálost, jednoduchou údržbu a moderní design postele. Textilní kůže je příjemná na dotek. Vzhledem k oblíbeností látek, nabízíme možnost čalounění postele do zátěžové látky, která má opět jednoduchou údržbu. Za individuální příplatek je možné postel vyrobit i ve velmi kvalitní hovězí kůži, tuto variantu detailně řešíme se zákazníkem v prodejně. Výběr barev naleznete u každé postele, všechny uvedené barvy v e-shopu jsou pouze orientační a je jich jen omezený počet, fyzicky se potom odstíny mohou lišit dle nastavení obrazovky. Kompletní vzorníky (všechny barvy) jsou k dispozici v naší prodejně v Praze.

Ruční práce a výrobní postupy dávají posteli jedinečnou originalitu

Každá čalouněná postel je ručně čalouněná, proto veškeré rozměry jsou orientační a ruční práce se může projevit i ve zpracování postele. Čalouněná postel je originální kus a právě individuální ruční zpracování a konstrukční kvalita řadí postele mezi kvalitní postele.

Součásti dodání čalouněného jednolůžka jsou čalouněný box s úložným prostorem a větratelným dnem (ÚP), čelo postele, doprava, montáž a matrace a rošt dle výběru. V případě individuálního řešení postele (např. jiný lamelový rošt, jiná matrace, jiné rozměry atd.) navštivte prosím náš prodejní sklad nebo volejte na přiložené kontakty.

Čalouněné jednolůžko vyrábíme od 6 do 8 týdnů od objednání, v rámci nadstandardního prodejního servisu Vám postel ZDARMA dovezeme a smontujeme přímo u Vás doma, doba montáže včetně vynesení a sestavení trvá cca 1 hodinu.

Technické údaje

Čalouněná postel v designu "BETLER® DESIGN" - ojedinělá šedá vnitřní konstrukce boxu s pevným barevně vínovým dnem použitém ve standardu pouze u luxusních typů postelí s úložným prostorem.
Vyrábíme postele v rozměru: 90x200, 80x200, 100x200, 120x200 a 140x200 cm nebo dle přání zákazníka (pokud je to technicky možné).
Lamelové nebo laťové rošty: cenově zvýhodněné dle předvýběru, jinak dle nabídky v e-shopu
Vnější rozměry postele (90x200 cm): Celková výška cca 121 cm,  Šířka cca 98 cm, Délka cca 215 cm.
Výška bočnice: cca 35 cm
Šířka bočnice: cca 4 cm
Šířka čela: cca 11 cm
Výška čela: cca 121 cm
Použité fotografie jsou skutečné postele, ale slouží pouze k ilustraci výrobku, v jednotlivých detailech se postel může lišit oproti dodanému výrobku zákazníkovi. Modely neustále prochází konstrukční i vzhledovou modernizací, kterou nemusí zachytit použitá fotografie.

Textilní kůže: 85% PVC (polyvinylchlorid), 15% PES (polyester), gramáž: 742g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Nehořlavá úprava:
- Cigaretový test BS 5852 source 0/EN 1021 part 1
- Zápalkový test BS 5852 source 1/EN 1021 part 2
Světlostálost: 5
Pokyny pro údržbu a čištění: Skvrny čistěte vlhkým hadříkem namočeným v neutrálním mýdlovém roztoku. Tímto způsobem odstraňte většinu běžných neagresivních nečistot, aniž by na "kožence" zůstávaly viditelné stopy po čištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.
Odstín a dezén látky se z technologických důvodů mohou mírně lišit od vzorníků.

Zátěžová látka: 100% PES (polyester), gramáž: 490g/bm a test oděru Martindale: >100.000 otáček
Nehořlavá úprava:
- Cigaretový test BS 5852 source 0
Žmolkování: 4
Světlostálost: 5
Úprava: nešpinivá - vodoodpudivá
Pokyny pro údržbu a čištění: Tekuté nečistoty odsajte papírovým ubrouskem, poté setřete vlhkým hadříkem zbytky nečistot a nechte látku vyschnout. Čištění provádějte ihned po znečištění.
Nepoužívejte chemická rozpouštědla.
Látku nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Pozdní odstranění nečistot snižuje úspěšné čištění.

Individuální řešení nabízené pouze v prodejně:
Pravá kůže:
Kůže je přírodní materiál a má nehomogenní povrch, nemá tvarovou paměť a při používání se tvarově přizpůsobuje. Kůže je velmi odolná, velice flexibilní a je prodyšná. Kůže je měkká a má velmi dobré absorpční schopnosti. Kůže jako přírodní materiál přebírá teplotu z okolí. Kůže je čistě přírodní materiál s určitými povrchovými nedostatky, vráskami a jizvami zvířete, proto nikdy nelze docílit naprosto stejného výsledku při použití.
Pokyny pro údržbu a čištění: Kožené výrobky je nutné pravidelně ošetřovat přípravky určenými přímo na kůži, nejvhodnější jsou přípravky na bázi přírodních olejů a vosků. Nikdy nepoužívat mazadla ropného původu! Kůže díky správné péči dlouho vydrží a je vodě odolná.

Postele jsou vyráběny pouze na zakázku se zálohou nebo celou platbou před výrobou.

K výrobku doporučujeme tyto další produkty

ČALOUNĚNÁ POSTEL BETLER ELEGANCE S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Náš tip Akce

Detaily 38 870,-

Rozměr Dodání Cena
180x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 38 870 ,- Kč ks
160x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 38 870 ,- Kč ks
200x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 42 757 ,- Kč ks

Nejprodávanější čalouněná postel Čalouněná postel BETLER® Elegance je moderní postel vhodná do každé moderní ložnice. Název postele "Elegance" přesně vyjadřuje nadčasový vzhled postele. Bočnice postele včetně čela jsou oblé a vybízí k ulehnutí a odpočinku. Výhodou postele je hlavní tvarov ... více

ČALOUNĚNÁ POSTEL BETLER BEDBOX MINI S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Náš tip Akce

Detaily 42 960,-

Rozměr Dodání Cena
180x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 42 960 ,- Kč ks
160x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 42 960 ,- Kč ks
200x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 47 256 ,- Kč ks

Tvarově čistá postel s možností umístění do každé moderní ložnice Čalouněná postel BETLER® BedBox Mini je moderní postel vhodná do každé moderní ložnice. Inspiraci pro postel BedBox Mini je velmi oblíbený model luxusní postele BedBox. Minimalisticky čistá postel, u které dominují ostřejší tvary a v ... více

ČALOUNĚNÁ POSTEL BETLER FANTASY S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Náš tip Akce

Detaily 54 890,-

Rozměr Dodání Cena
180x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 54 890 ,- Kč ks
160x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 54 890 ,- Kč ks
200x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 60 379 ,- Kč ks

Jednoduše krásná postel Luxusní vysoká čalouněná postel BETLER® Fantasy je u zákazníků oblíbená pro svou vysokou lehací plochu až cca 62 cm od země a přirozeně zkosenému čalouněnému čelu postele umístěném až na zem. Zkosené čelo ocení především vášnivý a náruživý čtenář. Čalouněné čelo postele se v ... více

ČALOUNĚNÁ POSTEL BETLER ELEMENT S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Náš tip Akce

Detaily 66 590,-

Rozměr Dodání Cena
180x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 66 590 ,- Kč ks
160x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 66 590 ,- Kč ks
200x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 73 249 ,- Kč ks

Správná postel pro náročné klienty Luxusní vysoká čalouněná postel BETLER® Element je u zákazníků oblíbená pro svou vysokou lehací plochu až cca 64 cm od země a vysokému propracovanému změkčenému čelu postele se smyslným vzorem umístěném až na zem. Smyslný vzor čela postele je známý vzor a je již č ... více

Ekvivalentní výrobky k produktu

ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO BETLER SPRING S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Náš tip Akce

Detaily 20 960,-

Rozměr Dodání Cena
90x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 20 960 ,- Kč ks
80x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 20 960 ,- Kč ks
100x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 23 056 ,- Kč ks
120x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 29 344 ,- Kč ks
140x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 33 536 ,- Kč ks

Prostorově nenáročné moderní čalouněné jednolůžko Čalouněné vysoké jednolůžko BETLER® Spring je mod ... více

ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO BETLER BEDBOX MINI S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Náš tip Akce

Detaily 22 760,-

Rozměr Dodání Cena
90x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 22 760 ,- Kč ks
80x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 22 760 ,- Kč ks
100x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 25 036 ,- Kč ks
120x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 31 864 ,- Kč ks
140x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 36 416 ,- Kč ks

Tvarově čisté a zákaznicky oblíbené čalouněné jednolůžko Čalouněné jednolůžko BETLER® BedBox Mini j ... více

ČALOUNĚNÉ JEDNOLŮŽKO BETLER BEDBOX S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Náš tip Akce

Detaily 32 780,-

Rozměr Dodání Cena
90x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 32 780 ,- Kč ks
80x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 32 780 ,- Kč ks
100x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 36 058 ,- Kč ks
120x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 45 892 ,- Kč ks
140x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 52 448 ,- Kč ks

Správná volba pro relax a pohodlí Čalouněné jednolůžko BETLER® BedBox je moderní postel vhodná do k ... více

ČALOUNĚNÁ ROHOVÁ POSTEL BETLER ALTEO S ÚLOŽNÝM PROSTOREM

Náš tip Akce

Detaily 26 840,-

Rozměr Dodání Cena
90x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 26 840 ,- Kč ks
80x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 26 840 ,- Kč ks
100x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 29 524 ,- Kč ks
120x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 37 576 ,- Kč ks
140x200cm (výroba na zakázku) 6-8 týdnů 42 944 ,- Kč ks

Jednolůžko zkrášlující každý roh místnosti Rohové čalouněné jednolůžko BETLER® Alteo je ozdobou kaž ... více


Vyhledávání

Píšeme pro Vás

Novinky

21.02 2013

Od 1.2.2013 jsme rozšířili nabídku zboží. Dneska u nás naleznete velmi kvalitní matrace, lamelové rošty a postele. A dále jsme pro Vás připravili akční nabídky, slevy a časově omezené výprodeje. Další naší výhodou jsou obrovské skladové zásoby, takže expedice zboží u nás probíhá velmi rychle.

01.02 2012

Vážení zákazníci, od dnešního dne jsme změnili design našeho obchodu, doufáme, že se Vám líbí a zpříjemní Vám nakupování.
www.rosty.cz | MATRACE | MATRACE DO POSTELE | ZDRAVOTNÍ MATRACE | MOTOROVÉ ROŠTY | ROŠTY DO POSTELE | POSTELOVÉ ROŠTY | LAMELOVÉ ROŠTY | POSTELE | POSTELE S ÚLOŽNÝM PROSTOREM | POSTELE Z MASÍVU | DĚTSKÉ POSTELE | MATRACE DO POSTELE | ROŠTY | POSTELE | OVČÍ VLNA-MERINO | LŮŽKOVINY | POVLEČENÍ | KONTAKTY | VÝPRODEJ